Neden buradayım?

Günümüzde çoğunlukla tüketilmekte olan paketli ve bence büyük çoğunluğu sağlıksız ürünlerin aksine kendi ailem, arkadaş ve dost çevremle paylaşmakta olduğum , kendi evimde yapıp lezzetine güvendiğim ürünleri benim gibi düşünen ve paketli ürünlerden uzaklaşmak isteyen sizlerle buluşturmak istemekteyim.

Başlangıç Hikayem

Ben uzunca bir dönemdir hayatımı ev hanımı olarak sürdürmekteyim ve mutfakta zaman geçirmekten çok hoşlanıyorum. Komşu ve arkadaş meclislerinde arkadaşlarımın el lezzetimin güzel olduğunu söylemeleri ve özel günlerde yardımımı istemeleri ile evimde pişirdiğim ürünleri arkadaşlarımla buluşturdum. Sonrasında ise bunu neden farklı kişilerle de paylaşmıyorum diyerek burası ve sosyal medya üzerinden böyle bir iş yapmaya karar verdim.

Bana iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz…

Resim galerimizi inceleyip , beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünlerim için benimle iletişime geçebilirsiniz. Galeri sayfasında göremediğiniz fakat yaptırmak istediğiniz ürünler varsa bizimle iletişime geçip talep ettiğiniz ürünü sağlayıp , sağlayamayacağımızı sorabilirsiniz.